Slovensky

AZair.cz

nájde tie najlacnejšie letenky po Európe, Blízkom východe, Ázii a v ich okolí. Skombinujte nízkonákladové letenky a z mnohých možných spojení vyberte vždy tú skutočne najlacnejšiu. Vďaka AZair sa vám lacné letenky už neschovajú. S AZair nájdete všetky lowcost letenky na jednom mieste

» Mapa letísk v databázi

Aktuálne AZair prehľadáva spojenie celkom 62 leteckých spoločností:

Azair nájde lacné letenky na 479 letísk v 92 krajinách. Či už by ste sa radi pozreli na juh za slniečkom alebo do severských štátov, AZair vždy nájde to najlepšie spojenie. Pozrite sa na najlacnejšie lowcost letenky, ktoré AZair ponúka.

» Kontaktné údaje


Kontaktné údaje

Stránky www.azair.sk prevádzkuje:

AZair s.r.o..
IČ: 29127751
DIČ: CZ29127751
sídlo spoločnosti: Koulova 1564/41, 16000 Praha 6 - Dejvice

Kontaktný email: info (zavináč)azair.cz

Vylúčenie odpovednosti

1. Obsah stránok

Informácie uverejnené na týchto stránkach majú len všeobecný informačný charakter. Prevádzkovateľ nepreberá žiadnu záruku za správnosť, úplnosť, aktuálnosť, alebo kvalitu poskytnutých informácií. Nároky na ručenie voči prevádzkovateľovi, ktoré sa vzťahujú na škody hmotného alebo nehmotného charakteru, ktoré by mohli byť spôsobené priamo alebo nepriamo použitím či nepoužitím poskytnutých informácií, sú vylúčené. Všetky poskytnuté informácie sú nezáväzné a ich využitím užívateľ potvrdzuje, že tak robí na vlastné riziko. Prevádzkovateľ si výslovne vyhradzuje právo bez predchádzajúceho oznámenia zmeniť, doplniť, alebo zmazať časti obsahu alebo celý obsah, alebo zverejnené informácie dočasne alebo natrvalo odstrániť.

2. Odkazy a linky

Prevádzkovateľ nemôže nijako ovplyvniť aktuálne či budúcu podobu a obsah odkazových stránok tretích strán. Preto sa týmto výslovne dištancuje od obsahu všetkých odkazových stránok, ktoré mohli byť po prevzatí odkazov zmenené. Toto zrieknutie sa zodpovednosti platí pre všetky odkazy na stránky tretej strany z týchto internetových stránok. Za nelegálne, chybné alebo neúplný obsah a zvlášť za škody, ktoré vznikli použitím alebo nepoužitím poskytnutých odkazov, ručí iba prevádzkovateľ odkazovaných stránok, nie prevádzkovateľ týchto stránok, ktoré iba odvolali na príslušnú stránku. Zverejnenie akýchkoľvek odkazov na stránky tretej strany neimplikuje odporúčania alebo schvaľovanie informácií na nich zverejnených.

3. Dostupnosť stránok

Prevádzkovateľ stránok vyvíja primerané úsilie na zabezpečenie dostupnosti týchto stránok technickými prostriedkami siete internet. Prevádzkovateľ odmieta zodpovednosť za akúkoľvek priamu alebo nepriamu škodu, ktorá by mohla vzniknúť z dôvodu nedostupnosti týchto stránok.

4. Účinnosť vylúčenie zodpovednosti

Toto vylúčenie zodpovednosti treba akceptovať ako súčasť všetkých stránok, ktoré sú umiestnené na rovnakej internetovej doméne ako toto vylúčenie zodpovednosti. Ak časť alebo jednotlivé ustanovenia tohto textu nezodpovedajú, už nezodpovedajú alebo čiastočne nezodpovedajú platným právnym predpisom, nemá to vplyv na platnosť ostatných ustanovení tohto vylúčenia zodpovednosti.

ČSA: akčná ponuka
↳ TUIfly: akcie
↳ Booking.com: hladať ubytovanie
HotelsCombined: nájsť hotel
Akciové letenky